794 494 494      
 
Nasza bacówka
 
Nasza bacówka
 
 
Szukasz miejsca na wymarzony urlop?
Chcesz się wyciszyć, uciec od zgiełku miasta?
Lepiej trafić nie mogłeś!
 
Z przyjemnością przedstawiam dziś Państwu rewelacyjna alternatywę wypoczynku z noclegami w naszych górach.
 
Odpręż się przy szumie górskiego potoku, śpiewie ptaków trzasku palonego drewna, blasku świec, pijąc lampkę wina grzejąc się płomieniami z kominka wraz ze swoimi przyjaciółmi rodziną, wymocz się w ruskiej gorącej bali pod gwiazdami  weź gorący prysznic po pełnym wrażeń dniu i wstań rano rześko po nocy na jedynej i niepowtarzalnej drewnianej piętrowej pryczy.
 
Co do samego obiektu wypoczynkowego jest to spory domek, który ciagle jest modernizowany udoskanalany, zwracając uwagę na najdrobniejsze szczegóły a nie na koszty jak to bywa u całej konkurencji niepozorny z zewnątrz domek stworzony by cieszyć oko swoim stylem wykończony w większości nieimpregnowanym drewnem, naturalnym kamieniem magicznymi kutymi meblami ozdobami, świecznikami, które nocą maja za zadanie stworzyć magiczna romantyczna atmosferę. Aneks kuchenny tradycyjnie wyposażony  również w blachy kozę, na której przyrządzisz sobie góralskie przysmaki piękny przedpokój oraz magiczna łazienkę. Wszytko to zostało przygotowane dla maksymalnej przyjemności korzystania z Twojego wyjątkowego urlopu na bacówce. Zarówno w środku jak i na zewnątrz znajdziecie Państwo mnóstwo gadżetów, które umilą każdą chwilę. Zapraszamy serdecznie. 
 
Bacówka usytuowana jest w jednym z najbardziej atrakcyjnym turystycznie rejonów Polski. Idealne miejsce wypadowe miedzy innymi do Zakopanego, Białki Tatrzańskiej, Zalewu Czorsztyńskiego czy Krościenka nad Dunajcem i Słowację . Jednakże sam Nowy Targ, choć nie tak popularny nie odbiega turystycznie od wymienionych wyżej miejsc. Jest miastem ciągle zyskującym na popularności głownie przez piękne tereny górskie, szczyt Turbacz, koło którego to szlaku położony jest domek. Ogromna przewagą tego miejsca są piękne, malownicze widoki na panoramę Tatr, zalewu Czorsztyńskiego, jak i również cisze i spokój, które tam panują daleko od zgiełku i masy turystów, którzy zawsze oblegają stolice tatr i okolice. Miejsce jest bardziej przystępne także pod względem pogodowym, idealnie nadaje się na wycieczki piesze i rowerowe setki kilometrów spokojnych różnorodnych pod względem trudności oraz długości szlaków. Latem i zima sprzyjają warunki dla aktywnego oraz biernego spędzania czasu najbliższy wyciąg narciarski znajduje się około kilometra od domku. Nowy Targ jest również miejscem pełnym klubów, rewelacyjnych restauracji, najlepszych tradycyjnych lodów w Polsce, sklepów słynnego jarmarku podhalańskiego jak i również wielu godnych uwagi zabytków. W miejscu tym nie można narzekać na nudę. 

 
Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w sercu Gorc!
© 2023 bacowkagorce.pl • Wszystkie prawa zastrzeżone